Witaj w Systemie UniBiz Uniwersytetu Warszawskiego

Wykorzystaj społeczność uniwersytecką do wsparcia swojego biznesu

Podziel się doświadczeniem i wrażeniami ze świata biznesu

Dyskutuj oraz prowadź wspólne projekty wraz ze społecznością uniwersytecką

Sprawdź przykładowe prezentacje

Biznesplan - podstawowy

W prezentacji poruszono kwestie związane z założeniem biznesu przez potencjalnego przedsiębiorcę. Następnie wskazano istotę biznesplanu, który stanowi zbiór uporządkowanych celów i wynikających z nich zadań oraz sposobów ich realizacji.

Zobacz prezentację

Strategie negocjacyjne

Traktując o negocjacjach, nie sposób pominąć strategii negocjacyjnej, czyli całokształtu środków i metod prowadzących do realizacji naszych potrzeb i celów. W prezentacji nawiązano do teorii gier i strategii przełamania.

Zobacz prezentację

Marketing internetowy

W prezentacji przedstawiono informacje na temat działań promocyjnych w internecie z wykorzystaniem PPC (Google Ads). Skoncentrowano się w szczególności na kwestii właściwego doboru słów kluczowych na stronach internetowych oraz prowadzonych kampaniach.

Zobacz prezentację

Aktualności

Warsztaty „Przedsiębiorczość i innowacyjność”

Centrum Projektów i Eksperty Wydziału Zarządzania zaprasza na warsztaty „Przedsiębiorczości i innowacyjność”. Warsztaty odbędą się w terminie od 24.02.2020 r. do 27.02.2020 r. w wymiarze 4 godzin dziennie. Warsztaty zostaną poprowadzone w języku angielskim przez visiting professors z Sapir College w Izraelu. Studenci biorący udział w warsztatach zostaną zwolnieni ze swoich regularnych zajęć. Zajęcia zaplanowano […]

III edycja konkursu: Przedsiębiorca Roku Uniwersytetu Warszawskiego rozstrzygnięta

21 listopada podczas uroczystej gali zorganizowanej w dawnej Bibliotece UW, ogłoszono wyniki III edycji konkursu Przedsiębiorca Roku Uniwersytetu Warszawskiego. Konkurs jest organizowany przez Centrum Przedsiębiorczości Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego oraz Uniwersytecki Ośrodek Transferu Technologii, pod patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego i Rektora Uniwersytetu Warszawskiego. Partnerami Strategicznymi konkursu byli: Samorząd Województwa Mazowieckiego, Fundacja PKO Banku Polskiego i […]

Panele eksperckie Projekt Dialog

https://www.youtube.com/watch?v=k8F2O2Tx5ys