Witaj w Systemie UniBiz Uniwersytetu Warszawskiego

Wykorzystaj społeczność uniwersytecką do wsparcia swojego biznesu

Podziel się doświadczeniem i wrażeniami ze świata biznesu

Dyskutuj oraz prowadź wspólne projekty wraz ze społecznością uniwersytecką

Sprawdź przykładowe prezentacje

Biznesplan - podstawowy

W prezentacji poruszono kwestie związane z założeniem biznesu przez potencjalnego przedsiębiorcę. Następnie wskazano istotę biznesplanu, który stanowi zbiór uporządkowanych celów i wynikających z nich zadań oraz sposobów ich realizacji.

Zobacz prezentację

Strategie negocjacyjne

Traktując o negocjacjach, nie sposób pominąć strategii negocjacyjnej, czyli całokształtu środków i metod prowadzących do realizacji naszych potrzeb i celów. W prezentacji nawiązano do teorii gier i strategii przełamania.

Zobacz prezentację

Marketing internetowy

W prezentacji przedstawiono informacje na temat działań promocyjnych w internecie z wykorzystaniem PPC (Google Ads). Skoncentrowano się w szczególności na kwestii właściwego doboru słów kluczowych na stronach internetowych oraz prowadzonych kampaniach.

Zobacz prezentację

Aktualności

Panele eksperckie Projekt Dialog

https://www.youtube.com/watch?v=k8F2O2Tx5ys

Zaproszenie do udziału w obozie Brave Camp

Brave Camp to letnia, wyjazdowa szkoła przedsiębiorczości organizowana przez Inkubator Uniwersytetu Warszawskiego, skierowana do wszystkich, którzy mają pomysł na biznes, projekt badawczy lub społeczny. Przez tydzień uczestnicy – studenci, doktoranci, absolwenci do 2 lat oraz pracownicy Uniwersytetu Warszawskiego i Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego – wezmą udział w szkoleniach i warsztatach prowadzonych przez profesjonalnych trenerów i praktyków biznesu, […]

IV Spotkanie Absolwentów WZ UW

Zapraszamy na najbliższe Spotkanie Absolwentów WZ UW 🙂 Przypominamy, że obowiązuje rejestracja! Liczba miejsc ograniczona.Wysyłajcie Wasze zgłoszenia na adres: centrumwz@uw.edu.pl